ABS

Artur Barciś ShowArtur Barciś Show – program autorski o tremie, dykcji i różnego rodzaju „sypkach”

NOTATKA PRASOWA:

Solowy występ popularnego aktora. Artysta, w sobie właściwy sposób nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa.

Zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, różnego rodzaju ,,sypkach”, czyli aktorskich wpadkach, oraz dowcipach, jakie aktorzy robią sobie na scenie.

Wszystko to jest opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami.

Artur Barciś Show„, to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

Opis Redakcji

Artyzm Baśniowo Satyryczny

ABS – jedyny i niepowtarzalny autorski program Artura Barcisia, to nie tylko występ recitalowy utrzymany konwencji „one man show” ale też, a może przede wszystkim poetycka uczta dla ducha i spora dawka energetycznego śmiechu dla ciała. Warto w tym miejscu wspomnieć, że kanwą dla „Artur Barciś Show” były piosenki z muzycznego monodramu pt. „Gra, czyli musical jednego aktora„, która swoją premierę miała podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1991 roku, a potem przez wiele lat była wystawiana na deskach Teatru Ateneum i w całej Polsce.

Artur Barciś w sobie tylko właściwy sposób połączył pełnokrwisty kabaret z widowiskiem na wskroś poetyckim osadzonym w estradowych realiach. Każda z wykonywanych przez niego piosenek jest odrębnym spektaklem teatralnym w wersji bonsai dopieszczonym w najdrobniejszym szczególe wirtuozerią talentu Artura.

Panie, panowie!
Kurtyna w górę!
„Na scenę światła, czas zacząć show…”!

Aktor Barciś mistrzowską „Dykcją” zaprasza za kulisy swojego artystycznego życia, w którym „Wdzięk i szyk” na przekór „Tremie” robią wszystko żeby nawet najmniejsza „Sypka” nie miała racji bytu. Artysta musi wiedzieć, jak „Zagrać siebie” po zdjęciu kostiumu „Halabardników„, a ponieważ nie każda rola, to „Hit” dlatego „Aktor musi grać, by żyć” i nie ma inaczej.

Piosenkarskie chwile zadumy i wzruszenia przeplatają się z prześmiesznymi anegdotami prosto z aktorskiej garderoby – o mokrej „Halce” na batucie czy kurzym jaju posiadającym moc „ugotowania” aktorów na miękko.

Artur Barciś ma wyjątkowy dar nawiązywania bezpośredniego kontaktu z publicznością, a przy tym jest mistrzem improwizacji co sprawia, że każdy ABS jest jedyny w swoim rodzaju i wręcz unikatowy. Ale wszystkie mają jeden wspólny mianownik – bawią do rozpuku, wzruszają do głębi i pozostawiają niezapomniane wrażenia z magicznej wędrówki po drugiej stronie teatralnego lustra.
MiM

Zainteresowanych odsyłamy na stronę KONTAKT.
Redakcja

Zdjęcia pochodzą z „Artur Barciś Show”, który odbył się 16 sierpnia 2014 roku pod Toruniem.