Między łóżkami
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Między łóżkami

3 października, 2022, godz.17:15

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Dwa spektakle: 17:15 i 20:30

Ceny biletów: 100 i 140 PLN

Czas trwania: 120 minut, jeden antrakt

Szczegóły

Data:
3 października, 2022
Godzina:
17:15

Miejsce wydarzenia

Warszawa: Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
Warszawa, Mazowieckie 03-982

Uwaga!

  1. Godzina 00:00 przy Wydarzeniach nie oznacza północy, a jedynie brak informacji o rozpoczęciu Wydarzenia w chwili jego dodawania.
  2. Proszę także pamiętać, iż Wydarzenia podaję orientacyjnie. Wiążące są informacje podane na stronach internetowych Organizatorów.