Koncert Piotr Bukartyk – 40 lat z hakiem
Loading Events

« All Events

Koncert Piotr Bukartyk – 40 lat z hakiem

28 maja, godz.19:00

Opis Organizatora:

Zapraszamy na koncerty jubileuszowe największego felietonisty w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego! Piotr Bukartyk od czterdziestu lat zadziwia nas swoim mistrzostwem słowa i humoru. W nadchodzących koncertach wykona wraz z zaproszonymi gośćmi swoje największe przeboje.
 
Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami – pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.
Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie lub z zespołem Ajagore. Ma też swój fanklub, mimo że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd wielkich pieniędzy.
 
Podczas koncertów „40 lat z hakiem” artysta zabierze nas w podróż po najpopularniejszych piosenkach, które napisał, wzbogacając wieczór swoim niezwykłym darem opowiadania. Specjalnie na tę okazję Piotr Bukartyk będzie wspierany przez wybitnych artystów i przyjaciół.
 
Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Piotr Bukartyk, i zarezerwuj bilety na koncerty „40 lat z hakiem”.
 
Gościnnie wystąpią wspaniali i niepowtarzalni:
Grażyna Łobaszewska
Krystyna Tkacz
Artur Barciś

Details

Date:
28 maja
Time:
19:00

Venue

Łódź: Artkombinat Scena MONOPOLIS
Dr. Stefana Kopcińskiego 62a
Łódź, Łódzkie 90-032
Phone
+48 737 186 020

Uwaga!

  1. Godzina 00:00 przy Wydarzeniach nie oznacza północy, a jedynie brak informacji o rozpoczęciu Wydarzenia w chwili jego dodawania.
  2. Proszę także pamiętać, iż Wydarzenia podaję orientacyjnie. Wiążące są informacje podane na stronach internetowych Organizatorów.