Artur Barciś Show! z aukcją charytatywną
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Artur Barciś Show! z aukcją charytatywną

30 listopada, 2023, godz.17:30

Mój show! W zabawny, ale nie schlebiający tanim gustom sposób odsłaniam kulisy swojego aktorskiego życia. Piosenki o dykcji, tremie czy aktorskich „sypkach” uzupełniam anegdotami zza kulis teatru i filmu.

ABS w Łysomicach połączony jest z aukcją charytatywną organizowaną wspólnie z Urzędem Gminy Łysomice. Dochód z występu zostanie w całości przekazany na leczenie 18-miesięcznego Tymoteusza z Łysomic, który walczy o swoje zdrowie. Bilety cegiełki w cenie 40 zł można zakupić w Urzędzie Gminy Łysomice u p. Agnieszki Jankierskiej-Wojda.

W akcje pomocy Tymoteuszowi włączyły się członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Łysomice – podczas występu funkcjonować będzie charytatywna „kawiarenka” z domowymi wypiekami. W trakcie show odbędą się liczne licytację, w tym również grafiki mojego autorstwa.

Zapraszam serdecznie.

Details

Date:
30 listopada, 2023
Time:
17:30

Venue

Łysomice: Galeria Spotkań
Sadowa 2c
Łysomice, Kujawsko-pomorskie 87-148
Phone
607-527-880

Uwaga!

  1. Godzina 00:00 przy Wydarzeniach nie oznacza północy, a jedynie brak informacji o rozpoczęciu Wydarzenia w chwili jego dodawania.
  2. Proszę także pamiętać, iż Wydarzenia podaję orientacyjnie. Wiążące są informacje podane na stronach internetowych Organizatorów.