Księga Gości – wpisy z 2011 roku

<< powrót do Księgi Gości

Natalia, dodano: 31-12-2011
Witam Panie Arturze, dziś na Polonii widziałam fragment z Pańskimi życzeniami noworocznymi, one szczególnie do mnie przemówiły, dlatego na ten nowy rok 2012 chciałam życzyć również Panu wszystkiego, co najlepsze, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, błogosławieństwa Bożego oraz aby spotykał Pan na swojej drodze tylko życzliwych ludzi. PS. Ma Pan wyjątkowo ciepłe spojrzenie, a jak wiadomo oczy odzwierciedlają stan duszy 🙂 Pozdrawiam ciepło!

Monika W., dodano: 30-11-2011
Właśnie przeczytałam”Rozmowy bez retuszu”,jak cała moja rodzina,łącznie z 11-letnią córką.Zawsze ceniłam Pana jako aktora i miło było dowiedzieć się kilku rzeczy na temat Pana zycia-i tego aktorskiego i tego prywatnego.Pozdrawiam Pana serdecznie z Podlasia , życzę szczęścia i tej największej,życiowej roli,która jest zawsze jeszcze przed aktorem:)

Dorota, dodano: 20-11-2011
Panie Arturze dziękuję za wspaniały recital w Koszalinie! Jestem pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieję, że zawita Pan ponownie do mojego miasta. Serdecznie pozdrawiam.

Marcin Kozak, dodano: 08-11-2011
Witam, Natrafiłem na Pana wywiad „Kocham ją za…”. Także jestem miłośnikiem Białołęki, choć niestety nie mieszkam w Choszczówce, lecz Winnicy. Niestety od lat dostrzegam zmiany niekoniecznie pozytywne.

Anita K. Lublin, dodano: 14-10-2011
Dzień dobry Panie Arturze. Głupio się przyznać, ale trafiłam na Pana stronę przypadkowo 🙂 ale bardzo mi się ta strona podoba i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie widziałam, ani nie słyszałam o innym aktorze, który prowadzi swoją stronę i tak otwarcie rozmawia z fanami 🙂 gratuluję pomysłów i pozdrawiam 🙂 p.s.: mi również podoba się Pana rola w „Miodowych latach” 😀

Artur Barciś, dodano: 19-09-2011
Kasiu. Postanowiłem nie mieszać się do polityki, więc i w tej akcji nie wezmę udziału. Jestem aktorem, czasem reżyserem, czasem nauczycielem ale nikim więcej.

Kasia31310, dodano: 18-09-2011
Bardzo lubie Pana grę aktorską, serdecznie zapraszam do dolączenia się do akcji stopjedynkom zapraszam na stronę www.stopjedynkom.pl

Kasia ;), dodano: 05-09-2011
serdeczne pozdrowienia Panie Arturze:)

WebLion, dodano: 04-09-2011
@Marek, ile zarabia się na farmie trolli jedynie słusznej partii w Polsce? Ile ci płacą za takie teksty?

Marek, dodano: 03-09-2011
Ile wziełeś srebrników od POpaprańców Judaszu?

kasia, dodano: 27-08-2011
Panie Arturze czy jest szansa na kontynuacje miodowych lat? ale tych starych ,z P.Agfnieszką Pilaszewską. Pozdrawiam Kasiu. Obawiam się, że nie ma już takiej szansy 🙁 Artur Barciś.

luki, dodano: 24-08-2011
mnie najbardziej podoba się pana rola w miodowych latach

Anna ze Szczecina, dodano: 21-08-2011
Panie Arturze Jest Pan Najlepszym aktorem o 1000 twarzach. Pana Osoba dodaje każdemu serialowi charakteru. Uwielbiam Pana rolę w „Ranczo” ,oglądam ten film już kolejny raz ze względu na Pana. Szkoda że nie mogę zobaczyć Pana na żywo w teatrze, ale życzę zdrowia bo resztę pewnie już Pan ma. gorąco pozdrawiam Anna

marek oslizlo z katowic, dodano: 12-08-2011
zdrowia pogody ducha i spelnienia marzen tych osobistych jak i zwodowych w dniu urodzin zyczy marek z katowic

Jerzy Górski, dodano: 12-08-2011
Z okazji urodzin życzę Ci, Drogi Jubilacie aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni. Wdzięczny fan Twego Talentu

Artur Barciś, dodano: 24-07-2011
Nic mi o tym, niestety nie wiadomo Panie Piotrze. Obawiam się, że to wszystko co opowiedzieliśmy o Janku. Bardzo dziękuję Jakubie za miłe słowa. Dziękuję również za informacje, o których nie miałem pojęcia. Mimo, to myślę, że ludzie wierzący też powinni mieć poczucie humoru. Co do dzwonu o 21.37, to rzeczywiście wyszło niezręcznie, ale naprawdę nie wiedziałem że chodzi o JP II.

Jakub J., dodano: 24-07-2011
Wspaniały występ w Zmyślonej Parzynowskiej (wczoraj w „Kobylej Górze” ) ! Zrobił pan prawdziwy stand-up comedy, mniej lub bardziej świadomie – bądź co bądź w tym obszarze również odniósłby pan wielki sukces. Zahaczył pan o Jezusa ze Świebodzina, żarty związane z religią chrześcijańską w tej wsi to był zły pomysł, ludzie tam BARDZO wierzący są – tym bardziej mnie ta anegdotka rozśmieszyła 🙂 Błędem organizatorów było niepoinformowanie pana, iż dzwon który na Krzyżu bił, bije codziennie o 21:37 – w godzinę śmierci Jana Pawła 2 – ludzie ku pamięci wtedy tam wstają i w ciszy stoją – robił pan żarty z tego dodatkowego „akompaniamentu”, ale oczywiście zostało wszystko wybaczone z powodu pańskiej, nie z pana winy – niewiedzy. ale to już pewnie dowiedział się pan gdzieś tam jakoś tam po koncercie. Ogólnie jestem młodym, zwykłym człowiekiem (szarą masą pod względem znajomości kinematografii i teatru) i nigdy nie przypuszczałem, ze drzemie w panu taki talent – (najbardziej zaimponowała mi pana dykcja i poczucie humoru)- jest pan niedocenianym aktorem – a na pewno lepszym niż nie jedna wielka Polska paragwiazdeczka sceny filmowej, która co jedyne co potrafi pokazac to za przeproszeniem dupe i cycki… to tyle, pozdrawiam i życzę miłej dekady ( bo co tam jeden miły dzień życzyc… ja wole z góy 10 lat).

Piotr Kłos, dodano: 23-07-2011
Panie Arturze są jakieś szanse na kontynuacje po paru latach jednak „Doręczyciela” ?

Ewa, dodano: 21-07-2011
Panie Arturze gratuluje roli Janka. Raczej nie oglądam polskich seriali, ale „Doręczyciel” przypadł mi do gustu:) Pozdrawiam.

Ania Durczak, dodano: 19-07-2011
Panie Arturze, jestem wielką miłośniczką zwierząt i wolontariuszką Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.Od niedawna prowadzę bloga (psianiol.blog.onet. pl).Piszę opowiadania o bezdomnych zwierzętach przebywajacych na terenie naszego schroniska. Chciałabym prosić Panao o poparcie moich działań oraz zachęcenie ludzi do adoptowania naszych piesków i kotków. Zwracam się do Pana, ponieważ wiem,że Pan również bardzo kocha zwierzęta i stara się im pomagać.

Artur Barciś, dodano: 18-07-2011
„Doręczyciel” ma 14 odcinków Martyno.

Martyna ., dodano: 17-07-2011
Ile nagrał pan odcinków „Doręczyciela” ? Ostatnio bardzo go lubię . Gratuluje . 😀

Stanisław, dodano: 13-07-2011
Panie Arturze!!!! Oglądam na nowo film DORĘCZYCIEL. Jak Pan tam zagrał to klękajcie narody. Gorąco pozdrawiam

Witold Pelka, dodano: 12-07-2011
Szanowny Panie Arturze, z niecierpliwością czekamy na Pana występ na scenie pod Kobylą Górą 23 lipca. To miejsce jest szczególne, publiczność także. Mam nadzieję ,że pogoda nie przeszkodzi, a okoliczności przyrody wzmocnią nastrój. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich miłośników Pana talentu z południowej Wielkopolski pod Krzyż Milenijny w Zmyślonej Parzynowskiej o 20 w ramach cyklu „Muzyka między niebem a ziemią”. Do zobaczenie i usłyszenia!

Maciej Kołodziejski z synem Miłkiem, dodano: 08-07-2011
Szanowny Panie Arturze, Miłosz uwielbia Pana za wykonanie piosenki z psem Pankracym z 1990 roku. Oglądamy Pana każdego dnia i śpiewamy piosenkię, a mój syn Miłosz naśladuje Pana gesty, mimikę i ruchy….Dziękujemy za to….

Artur Barciś, dodano: 15-05-2011
Krzysiu. Mylisz się. W wielu wywiadach mówiłem o tym jak wiele nauczyłem się od prof. Ewy Mirowskiej, czy Jadwigi Chojnackiej. Często podkreślałem też jak bardzo pomógł mi Jan Machulski kiedy już skończyłem studia. Mówię o tym również w książce o mnie, która ukaże się na jesieni. O Tobie też będzie tam parę słów 🙂

Krzysztof Szuster, dodano: 15-05-2011
Arturku! Gratuluję . Znakomicie zrobiona strona! Po Twojej „wizycie ” w radio Clasic wszedłem sobie i poczytałem. PS. Szkoda tylko ,że nigdzie nie znalazłeś miejsca ,aby wspomnieć swoich profesorów z Łodzi którzy mieli ogromny wpływ na twoją znakomitą i barwną karierę.

marek kortnicki, dodano: 25-04-2011
Bardzo podoba mi się jak pan gra w różnych filmach i serialach.Najbardziej chyba w jak to się robi z dziewczynami i miodowe lata.

Teresa Jęczmień., dodano: 10-04-2011
Panie Arturze, jest Pan jednym z najlepszych polskich aktorów, podziwam wszystkie Pana role. Szkoda, że nie mogę obejrzeć tych teatralnych.Wrócił Teatr telewizji, oże tam kiedyś coś pokażą z Panem w roli głównej?

ania wierzbicka, dodano: 07-04-2011
Bardzo pana lubie! najbardziej podobał mi sie pan w filmie jak się to robi z dzieczynami.

marysia kwiatkowska, dodano: 07-04-2011
mam ochotę na seks z panem pod prysznicem

Dominik Natuniewicz, dodano: 06-04-2011
Serdecznie pozdrawiam jednego z najlepszych aktorów w Polsce 🙂 Wszystkie role w Pana wykonaniu są SUPER…w moim przekonaniu najlepsza rola to Tadzia Norka z „Miodowych lat” …Życzę Wszystkiego Najlepszego 🙂

Maja Smykaj, dodano: 06-04-2011
Dziękuję Panie Arturze za wspaniały spektakl „Dziwna Para” w Szczecinie 3.04.2011 . Spotkanie z Panem po spektaklu, było spełnieniem moich marzeń. Jest Pan wielki. Kocham Pana twórczość i talent! Bawi mnie Pan do łez. Ogromny szacunek!

okle, dodano: 28-03-2011
mam nadzie”Ji”ę, że nie obrazi się Pan jak za kilka lat, jak w Polsce będzie jeszcze gorzej powieszę na Pana tzw psy za to na kogo pan jako celebryta oficjalnie głosował? I nie będzie się wtedy liczył Pana dorobek aktorski!

Rafal Cichosz, dodano: 05-02-2011
wszystkiego naj w tym nowym roku , perlo aktorstwa , w tych czasach tandetyzmu….niech Pan dryfuje , na fali czasów jakie nas nastąpily i aktorstwa na jakie jestesmy teraz skazani….trzymam kcuki , never give’n up!!!!….

Elżbieta Goślińska, dodano: 04-02-2011
Serdecznie Pana witam. Jest Pan moim ulubionym aktorem. Bardzo lubię oglądać filmy z Pana udziałem. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla Pana i całej rodziny. Jest mi bardzo miło, że mogę do Pana napisać.

Dorota Gorzkowski, dodano: 08-01-2011
Dla mojego ulubionego aktora, Wsaystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011 zyczy Dorota z rodzina z dalekiej Australii.

Ewa Poroszewska – Wrocław, dodano: 06-01-2011
Kocham Pana, Panie Arturze! Od lat wielu.Kocham,jako aktora,kocham,jako człowieka…..Niech Pan żyje jak najdłużej w zdrowiu,szczęściu i jeszcze dłuuuuuuuugie lata cieszy nas swoim kunsztem aktorskim. pozdrawiwm Ewa

<< powrót do Księgi Gości